NOT SO FUNNY ANY NA PRAGUE PRIDE

Na počátku NOT SO FUNNY ANY stál Anežčin sen mít vlastní kosmetickou značku, která bez ohledu na věk, rasu a pohlaví spojuje lidi. Značku, která každému nabídne inspiraci a otevřený prostor kreativně vyjádřit sebe samé. Značku, která ukáže světu, že líčení je fascinujícím projevem osobnosti, způsobem jak vyjádřit, co člověk cítí. Bez kompromisů.

Proto na Prague Pride NEMŮŽEME A NEBUDEME CHYBĚT!

Žijeme v 21. století, za posledních 20 let jsme udělali obrovský skok na poli vědy, výzkumu a IT. Máme chytré telefony, domácnosti, auta, přemýšlíme o osídlení jiných planet, komerčních výletech na Měsíc a vedle toho jednou nohou trčíme hluboko ve středověku. Stále existují předsudky ohledně sexuální orientace, genderové identity, rasové příslušnosti. Stále jsou tu lidé, kteří se pro svoji tzv. “jinakost” musí bát otevřeně vyjádřit sami sebe a bojují o uznání vlastní identity. Protože existují lidé, kteří  odmítají přijmout samotný fakt existence LGBTQAI, natož ochotu jej akceptovat.

Proč můžeme mít jaderné zbraně, ale kluk se nesmí nalíčit?

Naštěstí jsme tu i my, kteří to vidíme jinak. Vidíte, zase je tu “jinak”. To naše jinak vyznává svobodu, otevřenost, dialog, odhození předsudků. Víme, že svoboda neznamená dělat si co chci, ale klade na každého velkou míru osobní odpovědnosti. Nezaměňujeme překonávání nesmyslných, často uměle vytvořených tabu a předsudků za odmítání zákonů. Naše činy neřídí strach, ekonomika a mocenská zvůle, ale láska, odpovědnost, pozitivní nápřah, umění vidět a vytvářet krásu a radovat se ze života. 

Naštěstí žijeme v 21. století, a namísto abychom za své názory hořeli na hranici, můžeme je veřejně prezentovat. Snad pozitivní energie, kterou je Prague Pride přímo nabitá, zahoří také v srdcích těch, kteří jsou k tématu LGBTQAI stále slepí.

 We stand up for LGBTQAI!

Stánek NOT SO FUNNY ANY najdete 3. 8. na Střeleckém ostrově, Pride Village, 15.00 - 22.00.

Pro letošní rok jsme jako vlajkové produkty vybrali HIGHLIGHTER OCEAN TEARS  a novinku z řady našich gelíků - Fizzy Soda. Jednoduše proto, že je unisex, je svěží jako léto, plný bublinek jako party drink a jeho unikátní holografická etiketa bude ladit ke všem super fancy outfitům, na které se tolik těšíme. Stejně jako se těšíme na celý Prague Pride.

 

Svoboda, rovnost a možnost být otevřeně sami sebou nás spojují i na Instagramu a Facebooku.

 

Přidat komentář

Všechny komentáře musí projít schvalovacím procesem než budou veřejně publikovány.