ŽÁDNÝ ODPAD, JEN DVA DOKONALÍ PLYŠÁCI

Přesně to jsou MAKEUP REMOVER PUFFS! Dva heboučččké jako dlaň vééélké znovupoužitelné! a samozřejmě růžžžové odličovací puffy. Stejně jako děláme vše pro krásu našeho těla, chceme i krásu pro naši přírodu a mysl. Proto Anežka navrhla tyhle úžasné puffy, které se dají krásně používat znovu a znovu. Už žádné plýtvání ani zbytečný odpad. Jediné, co zůstává, je čistá, na dotek jemná a perfektně odlíčená pleť, dobrý pocit a dva plyšáci, kteří dělají radost doma i na cestách.

Víte, že člověk průměrně vyprodukuje zhruba 340 kg odpadu ročně? Schválně si zkuste spočítat, kolik z toho dělají jednorázové odličovací tampóny. Používáme je téměř každý den, určitě víc než jeden a pak je vyhazujeme. V peněžence vítr a krajina zasypaná odličovacími tampóny. Tak alespoň s tímhle můžeme úspěšně zatočit a skoncovat.

Puffy jsou speciálně vyvinuty ze 100% mikrovlákna tak, že odlíčí make-up a všechny nečistoty dne pouze pomocí vody. Vítr v peněžence tak přestanou dělat i drahé odličovací vody. Povrch puffů tvoří super jemné plyšové chloupky, které zbaví kůži odumřelých buněk i nečistot v těch nejmenších pórech. Jemně, šetrně a bez podráždění. Neobsahují žádné chemické látky, jsou vhodné pro alergiky a senzitivní typy pleti. K dokonalému odlíčení tak stačí pár tahů heboučkým puffem namočeným ve vlažné či teplé vodě.

Po použití je přeperte v ruce mýdlem, opláchněte čistou vodou a nechejte osušit. Pokud to chcete mít se vší parádou, použijte naše glycerinová CRYSTAL SOAPS, kde máte jistotu čistého přírodního složení mýdla bez sulfátů. Puffy se samozřejmě dají jednou za čas vyprat v pračce a usušit v sušičce. Jen doporučujeme vyhnout se avivážím a nesušit na příliš vysokou teplotu.

S puffíky také končí výmluvy k neodlíčení pleti. Nepřidají váhu do kufru ani do kabelky a jsou dokonale skladné. Bleskurychle se odlíčíte pouze za použití vody. Uvidíte, že se stanou vaším nepostradatelným průvodcem na cestách i doma. 

Milé #ANYBABES, je čas stát se odpovědnými také ke kráse naší planety a přispět ekologickým přístupem v odličování ke snižování odpadu. 

Je čas přibalit do kufrů a do svých domovů nové eko plyšáky v růžovém NOT SO FUNNY ANY designu. :-)

Krásná a čistá pleť bez zatěžování přírody nás spojuje i na Instagramu, TIKTOKU a Facebooku.

Přidat komentář

Všechny komentáře musí projít schvalovacím procesem než budou veřejně publikovány.