#ZARIS: Zářit můžeš v každém věku

Když jsme připravovali kampaň #ZARIS, byl svět ještě ve svém klasickém běhu a my se nemohli dočkat, až ti ji budeme moct představit. Oslavu ženské krásy, kterou nelze spoutat.

3 generace, 3 výjimečné ženy, 3 pohledy na svět. Ženy, jež pojí neuvěřitelná energie a ženskost, která se promítá do kampaně #ZARIS věnované ženám všech generací.

Zakladatelka značky NOT SO FUNNY ANY, naše Anežka, maminka Janka, kterou můžeš znát i jako koučku například z oblíbeného pořadu na TV Prima Tlouštíci, a babička Maria, která oslavila letos 1. března své 80. narozeniny. Společně boří v kampani předsudky v líčení a ukazují, jak snadno se můžeš líčit a podpořit svou ženskost s "trendy" produkty typu highlighter.

Rozjasňovače nebo-li highlightery ti pomohou díky obsaženým třpytkám a odrazu světla rozzářit tvou pleť, a to hned na několika místech obličeje. Nanáší se na nejvystouplejší místa, jako jsou lícní či klíční kosti, na špičku nosu a nad horní ret. A zdokonalit umí i obočí - nanes ho pod celou jeho linku a bude dokonale upravené.

Highlighter je také nejlepším parťákem pro unavené oči. Aplikací přímo do vnitřních koutků jemně odstraní stíny a s nimi i dojem únavy. Oči se naopak krásně rozzáří. Kouzlo optiky využiješ také při nanesení do žlábku nad horní ret. Stačí jen malé množství a tvé rty jsou během okamžiku plnější a neodolatelnější. Nanášej pomocí prstů anebo tvou oblíbenou pomůckou.

Nezapomeň, nanášej ho jen na ta místa, které si přeješ zdůraznit! Ostatním se raději vyhni. ;-)

Pryč s předsudky! Objevuj, co ti sluší. Zářit můžeš kdykoliv a kdekoliv a hlavně v každém věku. Inspiruj se ve videu, které pro tebe připravila Anežka se svojí babičkou

ZMĚNIL SE POJEM KRÁSA?

Maria: Krása se v čase změnila. Dřív dělaly ženy všechno kvůli mužům. Myslím si, že dnešní ženy se už rády dělají krásné i kvůli sobě. A krásné umí být.

CO BYSTE VZKÁZALA ŽENÁM?

Janka: Že nejkrásnější jsme, když jsme samy sebou a vnitřně spokojené. Je správné dát se na první místo a udělat pro sebe to, co potřebujeme, abychom potom byly dobré mámy, partnerky, kamarádky, kolegyně…

KDO JE SUPERHRDINKA?

Anežka: Ženy dokážou nemožné! Když se podívám, jak těžké překážky v životě překonala moje maminka, tak to je opravdu nepochopitelné. Ona je pro mě superhrdinkou a inspirací, jak bych si přála sama jednou vychovávat děti. Dávat jim lásku a podporovat je v tom, co je baví.

Foto: Maminka Janka (zleva) použila růžovostříbrný odstín Date Night, Anežka stříbrnobílý Snowflake a babička Maria má zlatotělový odstín 90s.  

Nezapomeň nás sledovat také na facebooku, instagramu a youtube. Nové video bude s maminkou Anežky. 😉

Líbil se ti článek? O čem nebo s kým by sis chtěl/a přečíst další? Napiš nám do komentářů pod článkem. ;-)

2 komentáře

Všechny jste moc krásné, ale babička mě ohromila… opravdu jí to v 80ti moc sluší

Tereza duben 23, 2020

Článek je suprový

Viki Hoang duben 21, 2020

Přidat komentář

Všechny komentáře musí projít schvalovacím procesem než budou veřejně publikovány.